Vinilgomma
Vinilgomma s.r.l. 
se od roku 1968 uvedla jako jedna z nejperspektivnějších italských společností ve výrobě a montáži pružných pryžových a nerezových hadic. Neustálá snaha o inovace a zlepšování výrobních procesů, naprostá pozornost věnovaná kvalitě a schopnost předvídat potřeby zákazníků a efektivně na ně reagovat, to jsou klíčové hodnoty společnosti Vinilgomma Srl, které vycházejí ze základní charakteristiky: vědomosti, dovednosti a schopnosti zaměstnanců.

Více než padesát let zkušeností v oboru s tisíci a tisíci vyrobenými a instalovanými hadicemi: to je důvod, proč jsou výrobky Vinilgomma na nejvyšší úrovni a staví společnost jako referenčního hráče na trhu. Vinilogmma Srl je schopna nabídnout širokou škálu produktů od nízkotlakých až po vysokotlaké, s trubkami od minimálního průměru 5 mm až po maximální průměr 250 mm, za použití pouze těch nejkvalitnějších a plně certifikovaných materiálů.

Vinilgomma Srl se uplatnila také jako významný dodavatel pro ocelářský průmysl a vyvíjí řešení navržená speciálně pro splnění specifických potřeb tohoto sektoru. Dnes Společnost neustále expanduje a zaměřuje se na neustálý obchodní a technologický rozvoj, aby svým zákazníkům nabídla kvalitu, konkurenceschopnost a flexibilitu.
Katalogy Certifikáty